Kasutustingimused

Pirita Rehvid (Juriidilise nimega Allanteauto OÜ reg. nr.12992685) edaspidi “müüja” ja ostja lepivad kokku alljärgnevas:

  1. Kõik www.piritarehvid.ee e-poest ostetud rehvid tarnitakse müüja aadressile Ranniku tee 48d, Tallinn, Harjumaa, 0-2 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest.
  2. Müüja väljastab ostjale peale tellimuse tasumist kauba üleandmisel lõpliku arve.
  3. Ostja ja müüja võivad telefonitsi leppida kokku muu tarneaadressi. Mujale tarnimise hind lepitakse eraldi kokku ning tasumine käib kas arve alusel ülekandega või sularahas rehvide kättesaamisel.
  4. Tagastada saab tellitud kaupa vaid kahjustamata kujul ning eeldusel, et kaup erineb tellimusel olevast kaubast.
  5. Ostja kannab kauba käsitluskulud, kui müüja pakutud kaup vastab ostja tellimusel olevale kaubale, kuid ostja soovib vastavalt Võlaõigusseadusele 14-päeva jooksul kauba tagastada. Eelduseks on, et kaup on kahjustamata ning kasutamata kujul. (Ei ole monteeritud veljele ega rikutud/eemaldatud uue rehvi tähiseid)
  6. Müüja võib ostjale kauba väljastamisest keelduda juhul kui tellimusel olev kaup on otsa saanud ja/või ei suudeta ostjaga alternatiivse kaubaga algse tellimuse asendamist kokku leppida. Juhul kui müüja ei suuda tellimusel olevat kaupa ostjale väljastada (ega alternatiivi ostja nõusolekul), teavitab müüja ostjat viivitamatult ning kannab ostjale raha täies ulatuses tagasi.
  7. E-poes kasutusel olevad pildid on informatiivsed ning enamasti vastavad mustrilt füüsilise tootega, kuid võivad mõneti erineda.

 

Pirita Rehvid
Allanteauto OÜ
Reg. nr. 12992685
KMKR: EE101871769